REKLAAMTREILER

Meie valikus on 17 erinevat reklaamtreilerit, mida on võimalik rentida nii lühikeseks ajaks kui pikemaks perioodiks.

Reklaamtreiler võimaldab väga kuluefektiivselt viia Teie sõnumi sinna, kus on Teie sihtrühm. Tänu mobiilsusele saab seda paigaldada pea kõikjale – linnatänavatele, parklatesse, haljasaladele, maanteede äärde, suursündmuste toimumiskohta jne ehk täpselt sinna, kuhu vaja. Kuna tegemist on ajutise reklaamiga asukohas, kus tavapäraselt reklaami ei ole, siis köidab reklaamtreiler kindlasti möödujate tähelepanu ning Teie sõnum jõuab sihtrühmani.

Reklaamtreiler on kliendi sõnumi kandja ning meie jaoks on väga oluline selle hea välisilme. Reklaamtreiler ei tohi mõjutada reklaami väljanägemist ega muljet sellest. Võite alati kindlad olla, et kõik meie reklaamtreilerid on väga heas tehnilises seisukorras ning esindusliku väljanägemisega.

Tehnilised andmed

Meie reklaamtreilerid on väga tugeva ja vastupidava konstruktsiooniga. Stabiilsuse suurendamiseks on iga reklaamtreiler varustatud nelja teleskoopjalaga. Selleks, et reklaamtreiler peaks vastu ka tugevamatele tuultele ega läheks ümber, on võimalik sellele asetada lisaraskused. Vajadusel anname need reklaamtreileriga kaasa.

Meie valikus on kolmes erinevas mõõdus reklaamtreilerid. Iga reklaamtreiler on kasutatav nii ühe- kui kahepoolsena.

Reklaamtreiler 4x2 m Reklaamtreiler 5x3 m Reklaamtreiler 6x3 m
Laius 2.1 m 2.1 m 2.1 m
Pikkus 5.5 m 6.5 m 7.5 m
Kõrgus 2.6 m 3.6 m 3.6 m
Kaal 400 kg 500 kg 500 kg
Paigaldusmõõt* 5.1 x 5.5 m 5.1 x 6.5 m 5.1 x 7.5 m
Reklaami mõõt 4.0 x 2.0 m 5.0 x 3.0 m 6.0 x 3.0 m
Kogus 5 tk 2 tk 10 tk

* Treileri gabariidid väljatõmmatud teleskoopjalgadega.

Reklaamtreileril kasutatava reklaami materjalina soovitame kasutada PVC kangast, millel on tagasi keeratud servad ning kõikides äärtes öösid ca 30 cm vahedega. Reklaambänner paigaldatakse treilerile kaablisidemetega, millega pingutatakse reklaamkangas reklaamtreileri raami vahele.

Reklaamtreileri rendi tavahind on 10 EUR/päev + KM. Konkreetne hind sõltub rendiperioodist ja renditavate treilerite arvust. Pikema rendiperioodi ja mitme reklaamtreileri korraga rentimise korral pakume soodsamat hinda. Täpse pakkumise saamiseks võtke palun meiega ühendust.

Lisaks reklaamtreileri rendile on meilt võimalik tellida ka reklaami trükk. Samuti paigaldame soovi korral ise reklaamid treilerile ning transpordime need soovitud asukohta ja tagasi. Reklaamtreileri asukohtade kooskõlastamiseks ja reklaamiloa saamiseks võtke ühendust kohaliku omavalitsuse vastava ametnikuga.